Новини та події

 • 20.03.2014

  19 березня 2014 року юристом компанії було успішно представлено інтереси Клієнта в Львівському апеляційному адміністративному суді у справі за позовом до Державної Податкової Інспекції, в результаті чого суд виніс рішення на користь платника податків, яким підтримано рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду щодо скасування податкових повідомлень-рішень на загальну суму 115 610,00 грн.

  Детальніше
 • 10.12.2013

  Юристом компанії було успішно представлено інтереси Клієнта в Господарському суді Львівської області у справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Виробничо-торгова кондитерська фірма «ЛАСОЩІ» до нашого Клієнта про стягнення заборгованості за господарським договором, в результаті чого суд виніс рішення на користь нашого Клієнта та відмовив Позивачу у задоволенні позовних вимог.

  Детальніше
 • 22.10.2013

  Юристом компанії було успішно представлено інтереси Клієнта в Господарському суді Львівської області у справі про банкрутство ТОВ «Єврокон Вест», в результаті чого суд виніс ухвалу про ліквідацію зазначеного Товариства.

  Детальніше
 

Осіння Юридична Конференція 

www.law-conference.com.ua.


 

Захід проводиться спільно з юридичним факультетом Львівського Національного Університету імені Івана Франка. У 2010 році тема заходу звучала як «Теоретичні та практичні аспекти застосування норми господарського та фінансового права в Україні». Осіння Юридична Конференція організовується з метою обміну досвідом між юристами-практиками та юристами-науковцями, налагодження комунікацій між юристами різних рівнів, збагачення досвіду студентами-юристами, які матимуть можливість відвідати цю Конференцію.

Наступна Осіння Юридична конференція відбудеться у жовтні 2013 року.

 

 


Літній HR семінар

www.hr-west.com.ua


7 червня 2013 року

 

 07 червня 2013 року у Львові вже третій рік поспіль успішно відбувся HR семінар «Управління персоналом в період турбулентності», який організовувала ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз» та Львівська Консалтингова Група. На заході побувало близько 190 топ-менеджерів, керівників, HR директорів провідних компаній різних галузей  зі всієї західної України.  На семінарі учасники мали змогу ознайомитися з актуальними викликами в управлінні персоналом у західному регіоні,  підвели підсумки та тенденції ринку праці у 2012-2013 роках та дізнались про особливості менеджменту в період турбулентності. Традиційно ключовим доповідачем на семінарі виступила Анна Власова, директор школи HRM  та партнер Інституту стратегій “Інспіра”, яка розповіла про основні питання управління кадровим резервом.

Наступний семінар відбудеться у червні 2014 року.

 
 

Весняний Діловий Форум

www.dilovyy-forum.com.ua/


19 квітня 2013 року

 

 19 квітня 2013 року у Львові в черговий раз успішно пройшов V Весняний Діловий Форум, організатором якого виступила ТОВ «Юридична компанія « Ейч.Ді.Партнерз» за сприяння Львівської міської ради. Захід зібрав близько 150 представників влади та бізнесу, які обмінялися ідеями з приводу ключових тенденцій, що зароджуються у вітчизняному економічному просторі, обговорили стратегії роботи бізнесу в поточних умовах. Новими, проте надзвичайно актуальними  у сьогоденні дискусійними панелями цього року на форумі були : Розвиток туризму: український та європейський досвід та Україна в ІТ середовищі.

Основною метою проведення Форуму є усунення «недовіри» та «сумнівів» при встановленні ділових відносин, визначення спільних інтересів при реалізації проектів на території України, формування стратегії інвестиційного та інноваційного розвитку економіки держави, налагодження прямих контактів з представниками влади та бізнесу, залучення потенційних інвесторів.

VI Весняний Діловий Форум відбудеться у квітні 2014 року.

 

 

"Тенденції розвитку сфери менеджменту  в період турбулентності"

http://management.forum-west.com.ua

 

 

 

4 квітня 2013р.

 

Незважаючи на не зовсім сприятливі погодні умови, захід зібрав понад 200 учасників зі всієї західної України. І не дивно, адже доповідачами на заході виступали безперечні професіонали своєї справи: Сергій Гвоздьов, партнер інституту стратегій «Інспіра», Андрій Стицюк, фінансовий директор SoftServeInc, Олександр Руднєв, директор операційного департаменту Карлсберг Україна, Едмундас Песарскас, партнер АО "Економічний консалтинг і дослідження" (Литва), Соколов Іван Георгійович, Керуючий Бюро Верітас Україна. В ході семінару учасники ознайомилися з практикою сучасного системного менеджменту, питанням автоматизації операційного менеджменту, дізналися про основні тенденції розвитку операційного менеджменту в Литві та розглянули відображення операційного менеджменту в стандартах ISO.

Наступний семінар відбудеться у квітні 2014 року.

 

 

 

Перспективи розвитку ринку нерухомості та будівельної галузі України у 2013 році

http://realt.forum-west.com.ua 

 

           

22 березня 2013 року

 

     22 березня 2013 року успішно відбувся семінар «Перспективи розвитку ринку нерухомості та будівельної галузі України у 2013 році», який організовували юридична компанія «Ейч.Ді Партнерз», будівельна компанія «Аспект»,  та консалтингова та інжинірингова компанія «Тебодін Україна». Основною метою заходу було ознайомлення учасників зі станом та тенденціями розвитку ринку нерухомості та будівельної галузі України у 2013 році. Ця тема цікава не лише інженерам, технікам та працівникам будівельної галузі, а й керівникам виробничих, рітейлингових та інших компаній, які зацікавлені у розширенні виробництва та будівництві власних об’єктів. Обговорювали на семінарі також інвестиційну привабливість та перспективи розвитку господарсько-фінансового комплексу Львівщини  в умовах Євроінтеграції, стан, тенденції та перспективи житлового будівництва у Львівській області, а також надзвичайно важливе питання державного контролю у сфері містобудування, порядок виконання будівельних робіт та введення в експлуатацію завершених об’єктів будівництва. Серед доповідачів – як компанії з міжнародним досвідом у сфері інжинірингу та  консалтингу, так і представники державних структур, що зробило цей універсальний семінар винятково пізнавальним та корисним.

Наступний семінар відбудеться у березні 2014 року.

 
 

 

Практичний податковий семінар

www.taxes.lviv.ua


01 лютого 2013 року

 

 

 Оскільки у податковому законодавстві продовжують відбуватися зміни і у представників фінансового сектору існує потреба у їх вивченні та обговоренні, 01 лютого 2013 року ТОВ "Юридична компанія "Ейч.Ді. Партнерз" спільно з Аудиторською компанією Baker Tilly Ukraine вже вп’яте  організували Практичний Податковий семінар.

Тема семінару: "Загальні зміни в податковому законодавстві України"

Основними завданнями заходу є:

      • Отримання інформації щодо змін в податковому законодавстві;

      • Обмін досвідом застосування змін законодавства в практиці;

      • Налагодження комунікацій між учасниками семінару.

Наступний Практичний податковий семінар відбудеться у вересні 2013 року.

 
 

Стратегічна сесія

http://strategy2012.com.ua7 грудня 2012

 

 Проведення стратегічної сесії наприкінці календарного року було не випадковим, адже саме в цей час компанії здійснюють планування свого бюджету, роблять прогнозування щодо ситуації на цільовому ринку та визначають стратегічні цілі на наступний рік. У ході даного заходу його учасники змогли почути міркування професійних гравців ринку та вибудувати власну стратегію управління бізнесом у 2013 році з метою підвищення його ефективності та результативності.

На заході побувало близько 50 власників, директорів та топ-менеджерів науспішніших компаній Західної України.

Наступна стратегічна сесія відбудеться у грудні 2013 року.

 
 

Маркетинг у період невизначеності

http://marketingteam.lviv.ua/

 

 

5 жовтня  2012р.

 

 

      5 жовтня  2012 року у Львові успішно відбувся семінар «Маркетинг у період невизначеності», який організовували ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз» та Рекламне агентство «Золоті ідеї». На заході побувало понад 160 керівників, маркетологів та топ-менеджерів компаній не лише з Львівської, а й з Волинської, Івано-Франківської, Хмельницької, Тернопільської та Житомирської областей. На даному семінарі учасники мали змогу ознайомитися з основною метою, технологією побудови та шляхами досягнення маркетингових комунікацій, відкрити для себе маркетингову стратегію створення цінності,  розглянути маркетинг крізь призму HR-напрямку. А розповіли учасникам про все це найкращі фахівці у своїй справі Юрій Панчишин, директор рекламного агенства «Золоті Ідеї», Олена Мальцева, генеральний директор Companion Group, Роман Андрейко, генеральний директор ТРК Люкс, Наталія Вальчук, директор з маркетингу Трістар Авто Еліт, Тетяна Топчій, директор з розвитку HeadHunter (hh.ua), Володимир Семенишин, керівник відділу маркетингу персоналу ІТ-компанії SoftServe Inc., Вікторія Бриндза, керівник експертної компанії pro.mova, Євген Глібовицький, партнер експертної компанії pro.mova, Марк Зархін, президент ГО "Львівський Туристичний Альянс".

Наступний семінар з маркетингу відбудеться у жовтні 2013 року.

 

 

 

"Управління операційним ризиком: Огляд та впровадження найкращих практик"

http://riskmanagement.lviv.ua/


27-28 вересня 2012 р.

 

 

      27-28 вересня 2012 року успішно відбувся дводенний інтенсивний курс для фахівців в управлінні ризиками -   семінар "Управління операційними ризиками: огляд та впровадження найкращих практик", який організувала  Міжнародна Фінансова Корпорація та ТОВ "Юридична компанія "Ейч.Ді.Партнерз". Семінар проводили Євген Прокопенко, Радник з питань банківської діяльності IFC та Денис Бондаренко, Експерт з питань банківської діяльності.

 

   Цей курс був розроблений з метою забезпечення комплексного навчання менеджерів з управління операційними ризиками та керівників, що залучені до роботи з операційним ризиком у фінансових установах.  Учасники мали змогу ознайомитися з найкращими практиками у застосуванні управління операційними ризиками та розглянули найактуальніші питання цієї галузі. Семінар проходив у вигляді практичного, інтерактивного навчання з питань та труднощів управління операційного ризику. Тренінг включав аналіз проблеми, групові дискусії та вправи.

 
 
ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз»
79058, Україна, м.Львів, вул. П.Куліша, 7/12
Моб. +38 050 317-42-05
e-mail: hdpartners@hdpartners.com.ua | правова інформація