Новини та події

 • 20.03.2014

  19 березня 2014 року юристом компанії було успішно представлено інтереси Клієнта в Львівському апеляційному адміністративному суді у справі за позовом до Державної Податкової Інспекції, в результаті чого суд виніс рішення на користь платника податків, яким підтримано рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду щодо скасування податкових повідомлень-рішень на загальну суму 115 610,00 грн.

  Детальніше
 • 10.12.2013

  Юристом компанії було успішно представлено інтереси Клієнта в Господарському суді Львівської області у справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Виробничо-торгова кондитерська фірма «ЛАСОЩІ» до нашого Клієнта про стягнення заборгованості за господарським договором, в результаті чого суд виніс рішення на користь нашого Клієнта та відмовив Позивачу у задоволенні позовних вимог.

  Детальніше
 • 22.10.2013

  Юристом компанії було успішно представлено інтереси Клієнта в Господарському суді Львівської області у справі про банкрутство ТОВ «Єврокон Вест», в результаті чого суд виніс ухвалу про ліквідацію зазначеного Товариства.

  Детальніше
 

 

Інвестиційний портал Львова

 

 

 

Бейкер Тіллі Україна

 

Незалежна українська компанія, що надає послуги в сфері аудиту, бізнес консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку.
Компанія Бейкер Тіллі Україна входить в число найкрупніших аудиторських компаній України.
Завдяки високому рівню професіоналізму, Бейкер Тіллі Україна співпрацює з клієнтами різних секторів економіки по всій країні.

 

 

 

Веб-студія «GOLD WEB»

 

Студія розробляє функціонально завершені рішення в галузі веб-дизайну, програмування і просування розроблених веб-сайтів. Нам вдається знайти оптимальне рішення для кожного замовника. Компанія «GOLD WEB» пропонуємо створення сайтів будь-якої складності: промо-сайти, корпоративні сайти, бізнес-портали, Інтернет-магазини. Також ми надаємо професійні послуги розробки графічного дизайну, розробки логотипів та фірмового стилю.

 
 
ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз»
79058, Україна, м.Львів, вул. П.Куліша, 7/12
Моб. +38 050 317-42-05
e-mail: hdpartners@hdpartners.com.ua | правова інформація