Новини та події

 • 20.03.2014

  19 березня 2014 року юристом компанії було успішно представлено інтереси Клієнта в Львівському апеляційному адміністративному суді у справі за позовом до Державної Податкової Інспекції, в результаті чого суд виніс рішення на користь платника податків, яким підтримано рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду щодо скасування податкових повідомлень-рішень на загальну суму 115 610,00 грн.

  Детальніше
 • 10.12.2013

  Юристом компанії було успішно представлено інтереси Клієнта в Господарському суді Львівської області у справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Виробничо-торгова кондитерська фірма «ЛАСОЩІ» до нашого Клієнта про стягнення заборгованості за господарським договором, в результаті чого суд виніс рішення на користь нашого Клієнта та відмовив Позивачу у задоволенні позовних вимог.

  Детальніше
 • 22.10.2013

  Юристом компанії було успішно представлено інтереси Клієнта в Господарському суді Львівської області у справі про банкрутство ТОВ «Єврокон Вест», в результаті чого суд виніс ухвалу про ліквідацію зазначеного Товариства.

  Детальніше
 

13 вересня 2013 року юристами компанії завершено перший етап оформлення права власності на ІІ чергу готельного комплексу «Леополіс» за адресою : м.Львів, вул. Шевська 14,14а,16.

 

Дана ситуація було нестандартною і мала ряд особливостей, оскільки на момент введення в експлуатацію грудень 2011 року нежитлових приміщень готелю, як єдиного комплексу, було об’єднано приміщення, що перебували у приватній власності нашого клієнта, приміщення, які були новоствореними в результаті проведення реставраційних робіт і відновлення у відповідність до історичних згадок та приміщень, що перебувають в оренді та є власністю територіальної громади міста Львова.

Компанією було запропоновано та покроково реалізовано механізм, який врегулював інтереси всіх сторін, а саме: інтереси клієнта та інтереси міста. В процесі реалізації проекту було проведено розподіл приміщень та знайдено механізм нарахування компенсаційних виплат. В результаті, шляхом проведення експертиз та укладення мирової угоди, було виокремлено та здійснено державну реєстрацію права власності на 1551,9 м2 на приміщення ІІ черги готельного комплексу «Леополіс» за адресою : м.Львів, вул. Шевська 14,14а,16.


На сьогоднішній день юристи компанії реалізовують ІІ етап проекту.

 
 
ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз»
79058, Україна, м.Львів, вул. П.Куліша, 7/12
Моб. +38 050 317-42-05
e-mail: hdpartners@hdpartners.com.ua | правова інформація