Новини та події

 • 20.03.2014

  19 березня 2014 року юристом компанії було успішно представлено інтереси Клієнта в Львівському апеляційному адміністративному суді у справі за позовом до Державної Податкової Інспекції, в результаті чого суд виніс рішення на користь платника податків, яким підтримано рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду щодо скасування податкових повідомлень-рішень на загальну суму 115 610,00 грн.

  Детальніше
 • 10.12.2013

  Юристом компанії було успішно представлено інтереси Клієнта в Господарському суді Львівської області у справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Виробничо-торгова кондитерська фірма «ЛАСОЩІ» до нашого Клієнта про стягнення заборгованості за господарським договором, в результаті чого суд виніс рішення на користь нашого Клієнта та відмовив Позивачу у задоволенні позовних вимог.

  Детальніше
 • 22.10.2013

  Юристом компанії було успішно представлено інтереси Клієнта в Господарському суді Львівської області у справі про банкрутство ТОВ «Єврокон Вест», в результаті чого суд виніс ухвалу про ліквідацію зазначеного Товариства.

  Детальніше
 

ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз» надає інформаційно-консультативні послуги правового характеру.

 

Досвідчений і кваліфікований персонал швидко та якісно допоможе вирішити проблему будь-якого рівня складності. Основним завданням нашого персоналу є допомогти вирішити максимум питань в одному місці і в найкоротші терміни для того, щоб зекономити дорогоцінний час нашого клієнта.

 

На сьогоднішній день штат компанії одночасно керує кількома великими проектами та оперативно і грамотно надає потрібну юридичну допомогу, здійснює правовий супровід.

 

Юристи компанії мають глибокі знання не лише українського законодавства, міжнародного права, а й ведення бізнесу в Україні.

 

В даний момент ми супроводжуємо декілька великих компаній по всіх юридичних питаннях їх діяльності, наприклад купівля нерухомості та корпоративних прав (часток в статутному капіталі), робота з Антимонопольним комітетом України (супровід отримання дозволу на концентрацію), супровід під час роботи з страховими та фінансовими установами, представлення інтересів в судових органах і т. інше.

 

Ми готові розпочати співпрацю з Вами і надати кваліфіковані послуги у роботі щодо будь-яких питань.

 

Ми будемо раді обговорити умови нашої співпраці та надати Вам будь-які необхідні інформаційно-консультативні послуги правового характеру під час виконання проектів, які Ви плануєте реалізувати в Україні.

 

Ми цінуємо подальшу плідну та взаємну співпрацю між нашими компаніями.

 

Ми будемо раді надати Вам всі види правових послуг у будь-якій сфері бізнесу відповідно до законодавства на території України.

 
 
ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз»
79058, Україна, м.Львів, вул. П.Куліша, 7/12
Моб. +38 050 317-42-05
e-mail: hdpartners@hdpartners.com.ua | правова інформація