Новини та події

 • 20.03.2014

  19 березня 2014 року юристом компанії було успішно представлено інтереси Клієнта в Львівському апеляційному адміністративному суді у справі за позовом до Державної Податкової Інспекції, в результаті чого суд виніс рішення на користь платника податків, яким підтримано рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду щодо скасування податкових повідомлень-рішень на загальну суму 115 610,00 грн.

  Детальніше
 • 10.12.2013

  Юристом компанії було успішно представлено інтереси Клієнта в Господарському суді Львівської області у справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Виробничо-торгова кондитерська фірма «ЛАСОЩІ» до нашого Клієнта про стягнення заборгованості за господарським договором, в результаті чого суд виніс рішення на користь нашого Клієнта та відмовив Позивачу у задоволенні позовних вимог.

  Детальніше
 • 22.10.2013

  Юристом компанії було успішно представлено інтереси Клієнта в Господарському суді Львівської області у справі про банкрутство ТОВ «Єврокон Вест», в результаті чого суд виніс ухвалу про ліквідацію зазначеного Товариства.

  Детальніше
 

Готельний бізнес

 

 

Готель "Леополіс"

 

Готель розташований у самому серці Львова недалеко від площі Ринок. Поблизу готелю знаходяться Львівський театр опери та балету, Собор Єзуїтів, Кафедральний собор, Ратуша, Вірменська церква та багато інших унікальних пам'яток.

 

 

 

Готель "Нобіліс"

 

Здіймаючись над діловим та шопінг-центром Львова, в самому серці міста, розкішний 4-зірковий 49-кімнатний готель вирізняється чудовим місцерозташуванням та багатим стилем - надзвичайною комбінацією королівського сервісу, максимального комфорту, вражаючої кухні та номерів у класичному стилі. 

 

 

 

 "Парк Готель"

 

Перелік послуг, які готель надає своїм клієнтам, досить великий і охоплює всі сфери: і ділову, і рекреаційну. Цей заклад забезпечує своїх гостей відмінними можливостями для роботи й відпочинку. Вишукані, комфортабельні та ексклюзивні номери задовольнять смак навіть найвибагливішого клієнта. 

 

 

Девелоперські компанії

 

 

Торгово-розважальний центр "Опера Пасаж"

 

Галерея Мод "Опера Пасаж" - проект скандинавської компанії HT Paroperty Development. Розташування торгово-відпочинкового комплексу у центральній частині міста Львова зумовлює створення унікального торговельного комплексу класу "преміум", який буде диктувати стиль та високу якість як в асортименті товарів, так і  в обслуговуванні клієнтів. Це престижне місце відпочинку та здійснення покупок за рахунок  оптимального набору орендарів - операторів відомих світових брендів, які ідеально доповнюють один одного, формують постійний гарантований потік відвідувачів та відповідають загальній концепції  Галереї Мод.

 

 

 

Компанія "Інстар"

 

У травні 2008 року було засновано компанію "Інстар Україна", основним напрямком діяльності якої було обрано девелопмент нерухомості.

 

 

 

Група "Капітал Парк"

 

Група CAPITAL PARK працює на польському ринку нерухомості з 2005 р. як активний інвестор та організатор проектів з нерухомості. Провідна компанії Групи, Капітал Парк є приватний акціонерний фонд, що інвестує власний капітал та капітал різноманітних фондів, відомих як Патрон Капітал Партнерз (Фонд). В рамках своїх фондів Capital Park I та Capital Park II компанія створила один з найбільших портфелів нерухомості на польському ринку, вартість якого систематично зростає завдяки ефективному управлінню активами.

 

 

Будівельні компанії

 

 

ПП "НОВ Будсервіс"

 

ПП "НОВ Будсервіс" - досить молоде підприємство, якому вдалося за досить короткий термін закріпитись в будівельному сегменті ринку. Існуючи всього чотири роки, підприємство динамічно розвивається, про що свідчить зростання обсягів виробництва та клієнтури. На сьогоднішній день ПП "НОВ Будсервіс" виросло в потужне будівельне підприємство, яке налічує понад 150 чоловік працюючих, з них 37 чол. інженерно-технічний персонал з високим досвідом роботи на будівництвах різного рівня та мають досвід роботи з іноземними інвестиційними компаніями, а також володіє потужним парком власної будтехніки.

 

 

 

ТзОВ "Фірма "Аспект"

 

ТзОВ "Фірма "Аспект" спеціалізується на виконанні робіт по влаштуванню промислових, бетонних, наливних та полімерних підлог, а також залізобетонних фундаментів та перекриттів. Підприємство має власний парк спецтехніки для виконання будівельних робіт різного ступеню складності і для виконання будь-яких задач. Найбільшими проектами компанії є встановлення підлог в ВАТ "Львівхолод", Сервісний центр Jaguar, Landrover, Volvo в м. Львові, Торгова мережа "Барвінок", Супермаркет "Арсен", Тойота Центр Львів "Діамант", Торговий Дім "Софі" та ін.

 

 

 

ТОВ "Писанка" 

 

ТзОВ «Писанка» займається проектуванням, виготовленням та встановленням художніх виробів з металу, а саме аксесуарів для житла, фасаду, вулиці, створенням індивідуальних проектів. Підприємство виготовляє ковані ворота, огорожі, вхідні двері, віконні решітки, навіси, ковані меблі, ковані елементи інтер'єру, сувеніри, альтанки та багато іншого.

 

 

 

ТОВ "Дойче ВСГ БАУ"

 

ТзОВ "Дойче ВСГ БАУ" - компанія з новаторським підходом у сфері будівництва, яка надає послуги по розробці концепції, плану, а також затвердження проекту, будівництві чи оренді нерухомості, купівлі земельної ділянки. Технічна підтримка та координація усіх робіт здійснюється В.С. Гевербебау ГмбХ, яка реалізовує щорічно близько 30 будівельних проектів комерційної нерухомості на території Англії та Ірландії

 

 

Рітейл

 

 

ПАККО Холдинг

 

ПАККО Холдинг - один з лідерів серед продуктових торгових мереж України. До складу компанії входять: 64 супермаркета Вопак; 9 cash&carry ПАККО Загальна площа магазинів - понад 65000 кв.м. Кількість працівників - понад 4500.

 

 

 

Мережа аптек "САЛЬВЕ"

 

ТОВ "Сальве" є однією з наймолодших аптечних мереж, якій належить майже 20% роздрібного аптечного ринку м. Луцька. Основну діяльність фірма розпочала в 2001 році відкриттям першої аптеки. Грамотно розроблена стратегія розвитку дозволили за досить короткий період завоювати значну частину фармацевтичного ринку не тільки м. Луцька, а й вийти на ринок м. Львова.

 

 

 

ТЗОВ «Маркет Універсал»

 

ТОВ „Маркет Універсал" , аптечні заклади якого працюють під торговою маркою «Мережа аптек «D.S.», бачить змістом своєї роботи надання якісних фармацевтичних послуг. Це перша і поки єдина аптечна мережа в Україні, яка у 2005 році отримала сертифікат на відповідність системи управління якістю вимогам міжнародного стандарту ISO 9001.

 

 

 

ТОВ "Торгова мережа "Барвінок"

 

"Торгова мережа "Барвінок" - мережа супермаркетів, яка динамічно розвивається, відмінно зорганізована, максимально пристосована до вітчизняних ринкових умов та пропонує відвідувачам широкий асортимент товарів і високий рівень обслуговування. Торгова мережа представлена 24 супермаркетами на заході України, які переважно розташовані в житлових мікрорайонах найбільших міст Львівської, Івано-Франківської та Волинської областей. Робота мережі супермаркетів ґрунтується на західному досвіді та українській гостинності"

 

 

 

Делікатесний супермаркет "Опера Маркет"

 

"Опера Маркет" - єдиний та перший в центрі міста супермаркет делікатесів. Асортимент продуктів підібрано таким чином, щоб задовольнити потреби найвибагливішого покупця; без перебільшення можна сказати, що  майже в кожній продуктовій категорії присутні продукти та делікатеси, котрі можна придбати тільки в цьому супермаркеті. На території магазину знаходиться кафетерій, де можна почастувати філіжанку кави та всілякі смаколики (торти, тістечка) власного виробництва; також, для справжніх оцінювачів якісного вина, в магазині обладнано спеціальну "винну кімнату", де можна продегустувати та придбати вина з багатьох країн світу.

 

 

Посередницькі послуги

 

 

ТОВ "Оскар Інвест Груп"

 

ТОВ "Оскар Інвест Груп" - це компанія з великим досвідом у галузі реалізації інвестиційних проектів для національних та іноземних партнерів.

 

 

Виробництво

 

 

ТМ «Добрий хліб»

 

«Просто добрий хліб» - одна з найвідоміших торгових марок в Україні, яка орієнтована на споживачів з середнім доходом. Перша пекарня цього підприємства була відкрита у 1995 році у невеликому містечку Львівської області - Новому Роздолі. ТМ «Просто добрий хліб» сьогодні - це величезний асортимент хлібобулочних виробів,що сприяє адаптації до смаків навіть найвибагливіших покупців.

 

 

 

ТОВ "НОВА СНЕК"

 

Виробництво слоєних паличок, снеків, мучних виробів. ТОВ "НОВА СНЕК" - це перша компанія, яка здатна запропонувати українському споживачу в категорії мучних виробів повністю натуральний продукт.

 

 

 

ПрАТ "Тернопільський молокозавод"

 

Основний напрямок переробки молока ПрАТ «Тернопільський молокозавод» - виробництво широкого асортименту класичної молочної продукції (молоко, кефіри, сметана, йогурти, масло та сири) коротких термінів зберігання з максимальним збереженням природних цінних якостей молока. Продукція підприємства об'єднана під брендом "Молокія". Визначальною стратегією діяльності підприємства та головною конкурентною відмінністю є виготовлення лише натуральних молочних продуктів без застосування немолочних домішок, консервантів та стабілізаторів. 

 

 

 

 ТМ «БОМ-БІК»

 

Продукти під торговою маркою „БОМ-БІК" добре відомі на території усієї країни, а саму торгову марку, за опитуванням споживачів, визнано однією із найбільш упізнаваних в Україні. ТОВ „ДЕЙ-СОН", чия продукція об'єднана під брендами ТМ «БОМ-БІК» та ТМ «Веселі Круасанчики», уже виходить і на міжнародні ринки. Основні напрямки діяльності ТОВ «ДЕЙ-СОН» - виробництво та реалізація широкого асортименту класичної кондитерської продукції: печива, тістечок, кексів, рулетів, круасанів та ін. 

 

 

Ресторанний бізнес

 

 

Італійський ресторан "La Piazza"

 

Ресторан "La Piazza" унікальний за своєю концепцією справжньої італійської кухні. Поряд з асортиментом справжнісінької італійської піци, відвідувачам запропоновано  великий вибір оригінальних салатів, десертів та страв з "пасти". Унікальним атрибутом закладу є можливість спостерігати за процесом приготування Вашого замовлення. Головними характеристиками ресторану La Piazza - невимушена, відкрита, дружня, модерна атмосфера сучасного міста, де можна не тільки смачно поїсти, а й провести час з друзями, зустрітись сім'ями, запланувати ділову зустріч

 
 
ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз»
79058, Україна, м.Львів, вул. П.Куліша, 7/12
Моб. +38 050 317-42-05
e-mail: hdpartners@hdpartners.com.ua | правова інформація