Новини та події

 • 20.03.2014

  19 березня 2014 року юристом компанії було успішно представлено інтереси Клієнта в Львівському апеляційному адміністративному суді у справі за позовом до Державної Податкової Інспекції, в результаті чого суд виніс рішення на користь платника податків, яким підтримано рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду щодо скасування податкових повідомлень-рішень на загальну суму 115 610,00 грн.

  Детальніше
 • 10.12.2013

  Юристом компанії було успішно представлено інтереси Клієнта в Господарському суді Львівської області у справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Виробничо-торгова кондитерська фірма «ЛАСОЩІ» до нашого Клієнта про стягнення заборгованості за господарським договором, в результаті чого суд виніс рішення на користь нашого Клієнта та відмовив Позивачу у задоволенні позовних вимог.

  Детальніше
 • 22.10.2013

  Юристом компанії було успішно представлено інтереси Клієнта в Господарському суді Львівської області у справі про банкрутство ТОВ «Єврокон Вест», в результаті чого суд виніс ухвалу про ліквідацію зазначеного Товариства.

  Детальніше
 

Юридична компанія “Ейч.Ді.Партнерз» виступить юридичним партнером Міжнародного Форуму з Франчайзингу, який організовує Федерація Розвитку Франчайзингу України.

 

Форум відбудеться 6-7 грудня в Києві, готель Hayatt Regency (вул. Алли Тарасової 5).

Форум є комунікаційної бізнес-майданчиком для зустрічей і спілкування ветеранів і новачків ринку франчайзингу. Основні тематики, які плануються до обговорення на Форумі, наступні: огляд ринку франчайзингу в Україні та Європі, перспективи українського ринку та країн СНД, пільгове кредитування бізнесу за франчайзинговою моделлю. Також, в рамках заходу пройде кілька майстер-класів з актуальних питань ведення бізнесу по франчайзингу.

Основним акцентом заходу стануть презентації різних національних і зарубіжних франшиз.

Детальнішу інформацію про захід Ви можете переглянути на сайті: http://buyua.org/

 
 
ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз»
79058, Україна, м.Львів, вул. П.Куліша, 7/12
Моб. +38 050 317-42-05
e-mail: hdpartners@hdpartners.com.ua | правова інформація