Новини та події

 • 20.03.2014

  19 березня 2014 року юристом компанії було успішно представлено інтереси Клієнта в Львівському апеляційному адміністративному суді у справі за позовом до Державної Податкової Інспекції, в результаті чого суд виніс рішення на користь платника податків, яким підтримано рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду щодо скасування податкових повідомлень-рішень на загальну суму 115 610,00 грн.

  Детальніше
 • 10.12.2013

  Юристом компанії було успішно представлено інтереси Клієнта в Господарському суді Львівської області у справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Виробничо-торгова кондитерська фірма «ЛАСОЩІ» до нашого Клієнта про стягнення заборгованості за господарським договором, в результаті чого суд виніс рішення на користь нашого Клієнта та відмовив Позивачу у задоволенні позовних вимог.

  Детальніше
 • 22.10.2013

  Юристом компанії було успішно представлено інтереси Клієнта в Господарському суді Львівської області у справі про банкрутство ТОВ «Єврокон Вест», в результаті чого суд виніс ухвалу про ліквідацію зазначеного Товариства.

  Детальніше
 

5 жовтня 2012 року ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз» та Рекламна агенція «Золоті ідеї» організовують семінар «Маркетинг у період невизначеності».

Семінар проводиться з метою ознайомлення учасників зі станом та тенденціями розвитку сфери маркетингу у період невизначеності. До участі запрошуються керівники та топ менеджери компаній, що займаються маркетингом.

На даному заході Ви ознайомитесь з основною метою маркетингових комунікацій та шляхами її досягнення, дізнаєтесь для чого маркетингові комунікації потрібні компаніям, та відкриєте для себе маркетингову стратегію створення цінності.

Детальнішу інформацію про захід Ви можете переглянути, перейшовши за посиланням: http://marketingteam.lviv.ua

 
 
ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз»
79058, Україна, м.Львів, вул. П.Куліша, 7/12
Моб. +38 050 317-42-05
e-mail: hdpartners@hdpartners.com.ua | правова інформація